לקביעת פגישה ראשונה/
קבלת פרטים נוספים לחצו כאן.
היחידה לטיפול בבריאות הנפשית של האישה
עוד שירותים דיגיטלים

עוד מידע באתר

היחידה לטיפול בבריאות הנפשית של האישה

בשנים האחרונות הידע והמודעות בכל הקשור לצרכים הייחודיים של נשים בתחומי הרפואה בכלל ובריאות הנפש בפרט התרחבו ואנו מבינים כי לעיתים יש הבדלים משמעותיים בצרכים ובטיפולים הנדרשים כדי לסייע לנשים הנזקקות לעזרה.

במרכז רזולוציה קיים צוות יחודי המתמחה ומנוסה בהתערבות וטיפול מקצועי בכל הקשור להתמודדות עם אירועי חיים ייחודיים ועם שינויים פיזיולוגיים ספציפיים בנשים, העלולים להביא לעיתים לקושי נפשי עד כדי מצוקה.

במעגל החיים של האישה ישנם שינויים התפתחותיים רבים ונורמאליים, להם נלווית תגובה רגשית. לעיתים, התגובה הרגשית יוצרת מצוקה, לנערה, לאישה הצעירה או לאישה הבוגרת, ולסובביה. אם את מוטרדת מאחת מהבעיות הבאות, יש לנו פתרון עבורך:

  • תסמונת קדם ווסתית – עצבנות, דכדוך לפני מחזור
  • טיפולי פוריות
  • אובדן הריון – הפלה מלאכותית, הפלה טבעית, או "לידה שקטה"
  • בעיות רגשיות לפני ובמהלך ההיריון – דכדוך, חרדה
  • בעיות רגשיות בעקבות הלידה – דכדוך או דכאון אחרי לידה, חשיבה ו/או התנהגות אובססיבית
  • גיל המעבר
  • בעיות רגשיות של המשפיעות על מקומך במשפחה ועל התפקוד האמהי והזוגי.

שיטת רזולוציה והצוות הרב- מקצועי שלנו יכול להציע לך טיפול ממוקד בפוקוס בו את זקוקה לשינוי: בהרגשה שלך, ביחסים עם בן-הזוג, ביחסים בעבודה או המשפחה הרחבה.

עוד מידע: תסמונת קדם וסתית, התמודדות עם טיפולי פוריות, התמודדות עם אבדן הריון, שינויים במהלך ההריון ולאחר הלידה.

מתי יש מקום לפנות ליעוץ מקצועי?

אם את סובלת מתסמינים אלה, והדבר פוגע בתפקוד שלך, בזוגיות, ביחסים עם הילדים, ביחסים עם העמיתים לעבודה (כולל העדרות מהעבודה), מומלץ לפנות לטיפול.

איך מתבצע הטיפול?

פגישת קבלה: עם הפונים תתואם באימייל או טלפונית פגישת הכרה ואבחון. לפגישה מומלץ להביא מסמכים רפואיים רלוונטים אם יש כאלו.

תהליך הערכה: הערכה ראשונית תעשה באמצעות שיחה עם אחד או שניים מאנשי הצוות. במידה ושיחה אחת לא תספיק, יתואמו עם הפונה מפגשי הערכה נוספים. במידה ויתעוררו שאלות אבחנתיות, יקבע עם המטופל פגישות פנים אל פנים או שיופנה להערכות נוספות על פי הצורך.

התאמת טיפול: לאחר הערכה ראשונית, יוסברו ויתואמו עם הפונה האפשריות הטיפוליות השונות, על פי מודל רזולוציה. הפוקוס הטיפולי ייקבע על פי מוקדי הטיפול שיוחלט עליהם. לקריאה עוד על השיטה.

קבלת פרטים נוספים או חזרה לעמוד הראשי.

קביעת פגישה