לקביעת פגישה ראשונה/
קבלת פרטים נוספים לחצו כאן.
מחפשים פתרון
עוד מידע באתר

מי רשאי לעסוק בפסיכותרפיה?

בארץ אין חוק שמסדיר וקובע מי רשאי לעסוק בפסיכותרפיה.
במצב נתון זה, נוצרה הסכמה המבוססת על נסיון ושיקול דעת של אנשי מקצוע מובילים, כי רשאים לעסוק בטיפול נפשי – כלומר, בפסיכותרפיה, אנשים מ- 3 המקצועות הבאים, אשר עברו הכשרה מתאימה.
1. פסיכולוגים קליניים.
אשר הכשרתם כללה: תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטה מוכרת; 4 שנות התמחות במרפאה או במחלקה פסיכיאטרית בה רכשו נסיון בטיפול פסיכולוגי באנשים בעלי מגוון בעיות נפשיות, תחת הדרכה של פסיכולוגים בכירים, ועמידה במבחן גמר.
2. עובדים סוציאלים קליניים.
אשר הכשרתם כללה: תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, לאחריו סיום תוכנית לימודים תלת-שנתית בפסיכותרפיה, עמידה בדרישות הגמר. ונסיון בעבודה טיפולית במרפאה או במחלקה פסיכיאטרית תחת הדרכה של עובדים בכירים.
3. פסיכיאטרים
בוגרי בי"ס לרפואה, מאוניברסיטה מוכרת. לאחר התמחות במחלקה ובמרפאה פסיכיאטרית, תחת הדרכה של מטפלים בכירים, ועמידה במבחן גמר התמחות הכולל פסיכותרפיה.


כל מטפל אחר, אינו רשאי לעסוק בפסיכותרפיה. מי שפונה לטיפול כזה חייב לברר את הכשרתו של המטפל, ולוודא שההכשרה מתאימה והיא כוללת את כל המרכיבים שצויינו לעי"ל. תואר אקדמי גבוה כמו למשל, דוקטוראט בפסיכולוגיה אינו ערובה לכך שהאדם רשאי לעסוק בפסיכותרפיה, אלא אם כן הוא קליני ועבר את כל מסלול ההכשרה.
מרכז רזולוציה אשר רואה חשיבות עליונה באמינות ושקיפות, ממליץ לא להסס ולברר את כל הפרטים באופן ישיר עם המטפל, זו זכותכם כלקוחות להיות בידיים טובות!

מרכז רזולוציה מנוהל על ידי מטפלים המורשים לעסוק בפסיכותרפיה. במרכז מועסקים גם מטפלים המומחים בתחומם אשר ילוו את המטופלים אם ידרש טיפול בפוקוס מסויים.

אם אתם מרגישים שאתם צריכים עזרה, אנחנו כאן בשבילכם. אתם יכולים ליצור קשר על מנת לשמוע עוד פרטים, או לקרוא עוד על השיטה ועל התחלת הפתרון לבעיה שלכם. צרו איתנו קשר בהקדם.

פרטי התקשרות

טלפון: 052-2507867
טלפון: 052-4337006
דוא"ל: info@resolution.co.il
מרכז רזולוציה ממוקם בתל אביב, רחוב בן סרוק 20.