לקביעת פגישה ראשונה/
קבלת פרטים נוספים לחצו כאן.
מחפשים פתרון
עוד מידע באתר

טיפול בבני נוער, טיפול בילדים

במרכז רזולוציה ניתן לקבל שרותי יעוץ וטיפול במגוון רחב של תחומים, תחת קורת גג אחת, לילדים מהגיל הרך ועד גיל ההתבגרות ולהוריהם

הטיפול ניתן על ידי צוות מקצועי ומנוסה, המורכב מיועצים משפחתיים, פסיכולוגים קלינים ופסיכיאטרית לילדים ונוער למתן יעוץ תרופתי במידת הצורך.
אנו מאמינים כי לכל אדם יש את הרצון והפוטנציאל להפיק מעצמו את המיטב, אך לאורך החיים ישנם מצבים בהם אנו נתקלים בקושי ואנו זקוקים לכלים או יעוץ מקצועי שיעזור לנו להבין את הבעיה ולמצוא את הפתרונות.

במה אנחנו מטפלים?

אנו מטפלים במגוון קשיים שילדים מתמודדים איתם, בגילאים השונים. עם דגש של ראיה קלינית – התפתחותית אשר לוקחת בחשבון את גיל הילד וסוג הקשיים הנורמטיביים המתעוררים בגילאים השונים: הגיל הרך, גיל בית הספר היסודי וגיל ההתבגרות.

יחידות המרכז
הדרכה הורית:
טיפול וייעוץ להורים במגוון תחומים: הורות יחידנית, הורות לגיל הרך (הרגלי שינה ואכילה, גמילה, פרידה) הורות למתבגרים, הורות והעולם החברתי של הילדים, גבולות וסמכות הורית, הורות לילדים בעלי צרכים מיוחדים, התמודדות עם משברים במשפחה (גירושים, פטירה של הורה)

טיפול בילדים ונוער
פחדים וחרדות, קושי בפרידה, בעיות התנהגות, הרטבה, קושי לקבל ולכבד גבולות, מריבות בין אחים, תגובות גופניות לבעיות רגשיות, אובססיות, קושי להסתגל למסגרות, חוסר בטחון, דימוי עצמי נמוך, הסתגרות, התנהגות מרדנית, התנהגות של סיכון עצמי ועוד.

איך זה עובד?

פגישת קבלה: עם הפונים תתואם באימייל או טלפונית פגישת הכרה ואבחון. לפגישה מומלץ להביא מסמכים רפואיים רלוונטים אם יש כאלו.

תהליך הערכה: הערכה ראשונית תעשה באמצעות שיחה עם אחד או שניים מאנשי הצוות. במידה ושיחה אחת לא תספיק, יתואמו עם הפונה מפגשי הערכה נוספים. במידה ויתעוררו שאלות אבחנתיות, יקבע עם המטופל פגישות פנים אל פנים או שיופנה להערכות נוספות על פי הצורך.

התאמת טיפול: לאחר הערכה ראשונית, יוסברו ויתואמו עם הפונה האפשריות הטיפוליות השונות, על פי מודל רזולוציה. הפוקוס הטיפולי ייקבע על פי מוקדי הטיפול שיוחלט עליהם. לקריאה עוד על השיטה.
איך מתחילים?
ניתן לפנות אלינו בטלפון, במייל או בסקייפ לקבלת ייעוץ ראשוני ולקביעת מפגש היכרות.

אם אתם מרגישים שאתם צריכים עזרה, אנחנו כאן בשבילכם. אתם יכולים ליצור קשר על מנת לשמוע עוד פרטים, או לקרוא עוד על השיטה ועל התחלת הפתרון לבעיה שלכם. צרו איתנו קשר בהקדם.

פרטי התקשרות

טלפון: 03-6919961
דוא"ל: info@resolution.co.il
מרכז רזולוציה ממוקם בתל אביב, רחוב בן סרוק 20.